Nasiona Passion #1: 10 za 39zł

„Szybko, sprawnie i dyskretnie”

Passion #1

Jak widać na zdjęciu oryginalne nasiona były feminizowane, ale zdarza się - wyrósł dorodny samiec i dzięki temu mamy więcej nasion Passion #1.

Oto opis tej odmiany bezpośrednio ze strony Dutch Passion:

Passion #1 jest odmianą Indica wyhodowaną w Kalifornii w latach siedemdziesiątych, uprawianą w Holandii na out od roku 1980. Dym jest łagodny z cytrusowym aromatem, a haj po spaleniu całkiem przyjemny. Odmiana łatwa w uprawie, wytwarza podłużne, mocno zbite topy. Jedna z najpopularniejszych i najlepszych odmian outdoorowych na świecie.
THC: 18.6%
Okres kwitnienia: 6 tygodni
Czas zbiorów: koniec września, początek października

Dlaczego warto

Większość komercyjnych nasion to krzyżówki F1, tzn. produkt skrzyżowania jednej stabilnej odmiany z drugą stabilną odmianą. Problem polega na tym, że o ile rośliny wyrosłe z tych nasion będą jednorodne (tzn. podobny wygląd, plony, działanie), to następne pokolenie będzie już niejednorodne, tzn. do końca nie wiadomo co z tego wyrośnie. Tak po prostu wynika z nauki zwanej genetyką.

Aby rośliny w pokoleniu F2 były jednorodne, oryginalna odmiana musi być stabilna genetycznie. W porównaniu z ilością wszystkich odmian bardzo niewiele jest stabilnych - np. Northern Lights czy Skunk. Wszystkie pozostałe odmiany uzyskuje się krzyżując ze sobą odmiany stabilne.

Passion #1 ma długą historię i jest odmianą ustabilizowaną, a więc rośliny drugiego pokolenia których nasiona możesz tu kupić będą podobne do roślin wyrosłych z oryginalnych nasion.

Ile to kosztuje

Najtańsza propozycja Dutch Passion to 17 Euro za 5 szt., czyli uwzględniając kurs Euro = 4 PLN wychodzi ok. 14 PLN za nasionko.

10 nasion za 39 PLN

Tutaj możesz mieć 10 nasion za 39 PLN. Jeśli jeszcze nie zamawiałeś w tym sezonie pakietu 10/39, zrób to teraz.

Przy okazji masz możliwość przy okazji nabyć dodatkowe nasiona Passion #1 w promocyjnej cenie 4 PLN / szt. Promocja jest dostępna jednorazowo przy składaniu zamówienia na pakiet 10/39. Wypełnij formularz zamówienia Open Seed »

Jeśli chcesz zamówić więcej niż 20 sztuk, napisz ile na adres passion (małpa) openseed.pl aby uzyskać korzystną propozycję cenową.