Nasiona Passion #1: 10 za 39zł

„Szybko, sprawnie i dyskretnie”

Jak zapłacić

Po wypełnieniu formularza z danymi do wysyłki i złożeniu zamówienia pojawi się strona z informacją że zamówienie zostało wysłane.

Będzie tam przycisk "Przejdź do płatności". Kliknij go, a pojawi się taka strona:

...z możliwością zrobienia przelewu z różnych banków. Jeśli nie masz konta internetowego, pozostaje Ci zwykły przelew z banku lub przekaz pocztowy. Wybierasz przekaz/przelew bankowy, jak widać na obrazku, i pokazują się dane do przelewu. Adres jest zagraniczny, ale konto jest w polskim banku, tak że jest to normalny przelew krajowy.

Możesz też zapłacić w supermarkecie albo na stacji benzynowej przez Moje Rachunki.

...w ponad 6000 punktów handlowych w Polsce, np. w supermarketach Carrefour, Real, Leclerc, na stacjach benzynowych PKN Orlen i Statoil.

W praktyce wygląda to tak że drukuje się kartkę z kodem kreskowym i niesie do sklepu. więcej szczegółów o Moich Rachunkach

Płatność przy odbiorze

Jeśli wolisz zapłacić przy odbiorze, zaznacz to w formularzu zamówienia. Płatność za pobraniem to dodatkowy koszt 15 PLN. Przy zamówieniach o wartości powyżej 70 PLN płatność przy odbiorze jest darmowa.

W przypadku płatności przy odbiorze dostaniesz dodatkowego maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Musisz odpisać na tego maila aby dostać nasiona.


Przesyłka

Nasiona wysyłamy kiedy pieniądze są zaksięgowane na koncie, lub po otrzymaniu maila z potwierdzeniem płatności przy odbiorze. W dniu wysłania otrzymasz maila z informacją o wysyłce i orientacyjnym terminie kiedy list dojdzie.

Dyskrecja

Wszystkie zamówienia wysyłamy listem poleconym w białych lub brązowych kopertach bąbelkowych. Opakowanie jest dyskretne, bo oprócz znaczków etc. jest tylko ręcznie napisany adres odbiorcy i nadawcy. W środku oprócz nasion jest kawałek papieru tak że pod światło nic szczególnego nie widać.

Odbiór na poczcie (poste restante)

Część osób biorących udział w akcji korzysta z opcji poste restante, czyli odbioru na poczcie. Daje to dodatkową dyskrecję. Nie ma wtedy awiza i listonosz nie przynosi przesyłki, trzeba się wybrać na pocztę i pokazać dokument tożsamości. W formularzu zamówienia: